• Súťaž v šprintoch - Detská atletika

• Sobotné slnečné dopoludnie patrilo na ZŠ Šmeralovej športu. V rámci akcie Leto na trojke, kde si všetky deti mohli zašportovať na rôznych stanovištiach, naša škola zorganizovala aj Súťaž v šprintoch.

Naši mladí atléti pretekali s rovesníkmi z iných atletických klubov v troch disciplínach. Prvou bol beh na 50 m. Pri behu na 30 m letmo, bolo veľkou výhodou, že nerozhodoval štart. V tejto disciplíne bol meraný len konkrétny 30 metrový úsek.

Pretekári mali možnosť vyskúšať si aj netradičnú mix štafetu. Úlohou štvorice bolo v rámci jednotlivých úsekov, prekonať prekážky či priekopu a samozrejme odovzdať štafetový kolík ďalšiemu pretekárovi svojho tímu.

Na našich detských atlétoch bolo vidieť túžbu po dobrých výkonoch. Skúsenejší aj tí, ktorí len začínajú zbierať športové skúsenosti sa pri každom behu snažili, za čo si zaslúžia pochvalu. Každý takýto štart ich totiž posúva vpred.

Veríme, že všetci zažili krásne športové dopoludnie plné slnka a športu, a radi sa k nám na Šmeralovu zas vrátia nabudúce .

Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným, organizátorom a dobrovoľníkom, ktorí toto pekné podujatie pomohli uskutočniť.

Súťažiaci: Layla V., Gabriela G., Stela K., Filip T., Jakub M., Simon H., Anna S., Marek S., Katarína S.

19.8.2023

M. Sedláková

• OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE!

• ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ JE VÁM K DISPOZÍCII V PRACOVNÝCH DŇOCH OD 21.8. – 31.8. V ČASE OD 7:30 – 11:30. HOD.

UPOZORNENIE: RODIČIA, KTORÍ PODALI ZÁPISNÝ LÍSTOK A ŽIADOSŤ O ŠTÁTNU DOTÁCIU K 1.5.2023 NEPOTREBUJÚ OPÄTOVNE PODÁVAŤ TIETO FORMULÁRE

/ TIE MUSIA PODÁVAŤ IBA RODIČIA BUDÚCICH PRVÁKOV A NOVÍ STRAVNÍCI /

PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE NA STRÁNKE ŠKOLY