Navigácia

Úspechy žiakov

Úspechy žiakov v školskom roku 2019/20

  Meno Priezvisko trieda súťaž obvodné kolá okresné kolo krajské kolo celoslovenské kolo medzinárodné kolo
1 Tomaš Kancír 8.B M SR viacboj       9  
2 Adam Bednár 7.B M SR viacboj       5  
3 družstvo st.žiactva športové M VsAZ družst     4,5    
4 Kristián Kaľuha 8.B M SR st.žiakov       1  
5 družstvo dievčat   športové cezpoľný beh   1      
6 družstvo chlapco   športové cezpoľný beh   3      
7 družstvo ml.žiak   športové M VsAZ druž.     3    
8 družstvo U10   klasika,šport Detská liga futbal     1    
9 družstvo dievčat   športové cezpoľný beh     4    
10 družstvo chlapci   klasika,šport stolný tenis   9      
11 Laura Štofanová 5.B cezpoľný beh     1    
12 Laura Bučková 5.B cezpoľný beh     3    
13 Adam Lange 5.B cezpoľný beh     3    
14 Katka Bučková 7.B cezpoľný beh     3    
15 Tomáš Kancír 8.B cezpoľný beh     3    
16 Nina Konečná 4.D Vybíjaná najml.ž.   1      
17 Nella Olejárová 4.D Vybíjaná najml.ž.   1      
18 Oliver Plavnický 4.D Vybíjaná najml.ž.   1      
19 Tobias Rusiňák 4.D Vybíjaná najml.ž.   1      
20 Jakub Tobiaš 4.D Vybíjaná najml.ž.   1      
21 Dávid Polician 4.B Vybíjaná najml.ž.   1      
22 Martin Jakubko 4.B Vybíjaná najml.ž.   1      
23 Mária Kvokačková 4.B Vybíjaná najml.ž.   1      
24 Lilien Hamborská 4.B Vybíjaná najml.ž.   1      
25 Júlia Lešková 4.B Vybíjaná najml.ž.   1      
26 Juraj Uličný 4.B Vybíjaná najml.ž.   1      
27 Martin Góts 4.B Vybíjaná najml.ž.   1      
28 Alica Macková 3.C Šik. ch.- šik. diev.          
29 Daniel Ulehla 3.B Šik. ch.- šik. diev.          
30 Tomáš Tarbajovský 3.A Šik. ch.- šik.diev.   1      
31 družstvo chlapc U10 4.B,5.A 2.kolo Detská liga malý futbal     2    
32 družstvo chlapc U13 6.B,7.B 2.kolo Detská liga malý futbal     3    
33 družstvo  dievčat,chlapcov 5.B,6.B Spajkyho pohár     2    
34 Laura Štofanová 5.B M SR cez. beh       5  
35 Laura Bučková 5.B M SR cez. beh       8  
36 Adam Lange 5.B M SR cez. beh       17  
37 Katka Bučková 7.B M SR cez. beh       11  
38 Tomáš Kancír 8.B M SR cez. beh       17  
39. Bianka Vaľková 6.A výt. suť. "Ochranárik"   2      
40. Petra Smolková 9.A výt. suť. "Ochranárik"   3      
41 Tomáš Horňák 6.A tech. olympiáda          
42 Nina Konečná 4.D Vybíjaná najml.ž.     3    
43. Nella Olejárová 4.D Vybíjaná najml.ž.     3    
44. Oliver Plavnický 4.D Vybíjaná najml.ž.     3    
45. Tobias Rusiňák 4.D Vybíjaná najml.ž.     3    
46. Jakub Tobiaš 4.D Vybíjaná najml.ž.     3    
47. Dávid Polician 4.B Vybíjaná najml.ž.     3    
48. Martin Jakubko 4.B Vybíjaná najml.ž.     3    
49. Mária Kvokačková 4.B Vybíjaná najml.ž.     3    
50. Juraj Uličný 4.B Vybíjaná najml.ž.     3    
51. Martin Góts 4.B Vybíjaná najml.ž.     3    
52. Lenka  Sopková 4.D Vybíjaná najml.ž.     3    
53. Eliška Brajerčíková 4.B Vybíjaná najml.ž.     3    
54. Oliver Kolačkovský 4.D Vybíjaná najml.ž.     3    
56. Nela  Olejárová 4.D Šikovný chlapec- šikovné dievča 20        
55. Štefan  Lejko 4.B Šikovný chlapec- šikovné dievča 12        
57. Soňa Sedláčková 4.A Šikovný chlapec- šikovné dievča 2        
58. Alicia Gállová 4.C Šikovný chlapec- šikovné dievča 2.        
59. Tobias Barnoky 4.C šikovný chlapec- šikovné dievča 2        
60. Martin Šima IX.C OSJL   9.      
61 družstvo mix   8.B X.ročník futbal   4      
62 Laura Bučková 5.B Silvestr.beh   1      
63 Lea Bekečová 5.B Silvestr.beh   2      
64 Kristína Martonová 5.B Silvestr.beh   3      
65 Adam Lange 5.B Silvestr.beh   3      
66 Katka Bučková 7.B Silvestr.beh   1      
67 Nina Nedoroščíková 7.B Silvestr.beh   3      
68 Tomáš Kancír 8.B Silvestr.beh   1      
69 Matej Solár 8.B Silvestr.beh   2      
70 Kristián Kaľuha 8.B Silvestr.beh   2      
71. Jozef Kundrat VII.C OAJ   1.      
72. Martin Šima IX.C OAJ   7.      
73 Adam Prídavok 9.A EXPERT-Mozgolamy       6.  
74 Adam Prídavok 9.A E-tajomstvá prírody       13.  
75 Adam Prídavok 9.A Top expert       7.  
76 Ján Namešpetra 9.A EXPERT-Mozgolamy       17.  
77 Adam Humeňanský 9.C EXPERT-Mozgolamy       65  
78 Daniel  Bavolár 9.C EXPERT-Mozgolamy       96  
79 Ľubomír  Durkáč 9.C E-Do you speak English       10.  
80 Martin Šima 9.C E-Do you speak English       29.  
81 Martin Filipak 9.C E-Do you speak English       52.  
82 Róland  Vadaš 8.C E-Góly,body,sekundy       20.  
83 Martin Sarnecký 8.C E-Góly,body,sekundy       92.  
84 Tomáš Maník 8.C E-Od Dunaja k Tatrám       61  
85 Tomáš Maník 8.C E-Svetobežník       79.  
86 Alexander Jozef Dobrovič 7.C E-Od Dunaja k Tatrám       95.  
87 Alexander Jozef Dobrovič 7.C E-Svetobežník       21  
        89.       Nataniel Kňazovický 7.C E-Góly,body,sekundy       88  
90. Nevena Javorská 7.A EXPERT-Tajomstvá prírody       63.  
91. Natália Ondášová 7.C EXPERT-Mozgolamy       90  
92. Matej Dugas 7.C E-Do you speak English       42.  
93. Miloslav  Tokár 5.C E-Päť jazykov kultúry       24.  
94. Dominik Merčiak 5.C E-Päť jazykov kultúry       82.  
95 Samuel Trojan 5.C E-Päť jazykov kultúry       54.  
96 Adam Prídavok 9.A Lomihlav       5.  
97 Ján Namešpetra 9.A Lomihlav       5.  
98 Ján Brajerčík 9.A Lomihlav       5.  
99 Martin Šima 9.C Lomihlav       5.  
100 Martin Šima 9.C Náboj Junior   4     164.
101 Ľubomír  Durkáč 9.C Náboj Junior   4     164.
102 Adam HumeŇanský 9.C Náboj Junior   4     164.
103 Ester Stašková 9.C Náboj Junior   4     164.
104 Adam Prídavok 9.A Náboj Junior   7      
105 Ján Namešpetra 9.A Náboj Junior   7      
106 Ján Brajerčík 9.A Náboj Junior   7      
107 Lukáš Kacvinský 9.A Náboj Junior   7      
108 družstvo st.žiakov 9.B,7.B,8.B Futsal 3        
109 Jakub Gulič 9.B Stanislaya výška     1    
110 Viktor Kekeľ 9.B Stanislaya výška     2    
111 Tomáš Kancír 8.B Stanislaya výška     3    
112 Adam Bednár 7.B Stanislaya výška     4    
113 Benjamín Karaffa 7.B Stanislaya výška     2    
114 Adam Lange 5.B Stanislaya výška     3    
115 Samuel Vojcovič 6.B Stanislaya výška     4    
116 Timea Sučková 9.B Stanislaya výška     2    
117 Milka ˇŽaludeková 9.B Stanislaya výška     3    
118 Sofia Brutvanová 9.B Stanislaya výška     4    
119 Miriam Cibuľášová 7.B Stanislaya výška     4    
120 Liana Križovenská 7.B Stanislaya výška     1    
121 Katka Bučková 7.B Stanislaya výška     2    
122 Timotej Gulič 5.B Stanislaya výška     1    
123 Šimon Šverha 5.B Stanislaya výška     3    
124 Laura Štofanová 5.B Stanislaya výška     2    
125 Nela  Stanková 5.B Stanislaya výška     3    
126 Laura Bučková 5.B Stanislaya výška     4    
127 Vladimír Jurašek V.C OK GEO   14      
128 Dominik Merčiak V.C OK GEO   19      
129 Dominika Hošková VII.A OK GEO   4      
130 Tamara Vašková VII.C OK GEO   10      
131 Daniel Horňák VII.A OK GEO   16      
132 Martin  Osif VIII.A OK GEO   12      
133 Adam Prídavok IX.A OK GEO   16      
134 Martin Ondáš IX.A OK GEO   17      
135 Jozef Kundrat VII.C KK OAJ     1    
136 Klára  Juhásová 3.B OK Šaliansky Maťko          
137 Jakub Vrabeľ 4.A OK Šaliansky Maťko          
138 Kamila Kopilcová 6.A OK Šaliansky Maťko          
139 Tomáš Kancír 8.B hala atletika     3    
140 Viktor Kekeľ 9.B hala atletika     3    
141 Liana Križovenská 7.B hala atletika     2,2    
142 Kristína Stanková 8.B hala atletika     2    
143 Lívia Svatová 7.B hala atletika     1    
144 Lea Kovaľová 7.B hala atletika     2    
145 Katarína Bučková 7.B hala atletika     2    
146 Ema Vaňová 7.B hala atletika     2    
147 Ema Helou 7.B hala atletika     3    
148 Jozef Juskanič 5.c MOZ 5   16      
149 Radovan Štefančin 5.c MOZ 5   16      
150 Martin Šima 9.c MOZ 9   2      
151 Lukáš Kacvinský 9.a MOZ 9   4      
152 Ester Stašková 9.c MOZ 9   4      
153 Adam Humeňanský 9.c MOZ 9   6      
154 Nela  Katriňáková 3.D Všetkovedko       17.  
155 Hana Rodáková 2.D Všetkovedko       17.  
156 Filip  Fekete 4.A Všetkovedko       21.  
157 Andrej  Trišč 3.C Všetkovedko       24.  
158 Matyas Dzurica 4.C Všetkovedko       28.  
159 Nikola  Nedbalová 2.A Všetkovedko       30.  
160 Matiáš Parada 2.A Všetkovedko       30.  
161 Jakub  Opalák 2.D Všetkovedko       30.  
162 Martin Baran 3.C Všetkovedko       31.  
163 Peter Dyačovskí 3.D Všetkovedko       31.  
164 Tomáš Richnavský 3.B Všetkovedko       34.  
165 Samuel Miščík 4.A Všetkovedko       35.  
166 Lea Robová 3.C Všetkovedko       35.  
167 Gašpar Dulín 2.C Všetkovedko       37.  
168 Adam Adamišin 2.C Všetkovedko       37.  
169 Lucia Durkáčová 3.C Všetkovedko       38.  
170 Juraj Jakub Jurčišin 3.C Všetkovedko       38.  
171 Miriam Pinteová 3.D Všetkovedko       38.  
172 Paulína  Gogová 6.C OK DEJ   4.      
173 Matej Staš 6.A OK DEJ   5.      
174 Dominika Hošková 7.A OK DEJ   5.      
175 Nevena Javorská 7.A OK DEJ   14.      
176 Saša Lorková 8.A OK DEJ   4.      
177 Melánia Čopáková 8.C OK DEJ   8.      
178 Martin Šima 9.C OK DEJ   15.      
179 Adam Prídavok 9.A OK DEJ   17.      
180 Adam Prídavok 9.c OK BIO kat C   3.       
181 Karolína  Katriňáková 9.c OK BIO kat C   11.      
182 Jakub Dorko 5.C KK ONJ     2    
183 Stela Sepešiová 9.a JASPO 2        
184 Nina Tutokyová 9.a JASPO 2        
185 Karolína  Katriňáková 9.a JASPO 2        
166 družstvo U10 3.kolo 4r.,5r. Detská liga futbal     3    
167 družstvo U13 3.kolo 6.r.,7.r.,8.r. Detská liga futbal     2    
188 Petra Smolková 9.A Moje (ne)istoty - výtvar. súťaž     1    
  Daniel Ulehla 3.B Šik. ch.- šik.diev. 2. 10.      
  Alica Macková 3.C Šik. ch.- šik.diev. 6. 6.      
  Tomáš Tarbajovský 3.A Šik. ch.- šik.diev. 3. 1.      
192 Iveta Štefančínová 5.c Čo vieš o hviezdach? - 1. kat   1.      
193 Radovan Štefančínová 5.c Čo vieš o hviezdach? - 1.kat   2.      
194 Alexander Jozef Dobrovič 7.c Čo vieš o hviezdach? - 2.kat   2.      
195 družstvo ml.žiakov športové triedy 1.kolo dr.M VsAZ KE     5    
196 družstvo ml.žiačok športové triedy 1.kolo dr. M VsAZ KE     1    
197 družstvo st.žiakov športové triedy 1.kolo dr. M VsAZ KE     3    
198 družstvo st.žiačok športové triedy 1.kolo dr, M VsAZ KE     4    
199 družstvo ml.žiakov športové triedy 2.kolo dr. M VsAZ KE     3    
200 družstvo ml.žiačok športové triedy 2.kolo dr. M VsAZ KE     1    
201 družstvo st.žiakov športové triedy 2.kol dr. M VsAZ KE     4    
202 družstvo st.žiačok športové triedy 2.kolo dr. M VsAZ KE     8    

Kontakt

  • Základná škola, Šmeralova 25, Prešov
    Šmeralova 25, 080 01, Prešov
  • ++421 51 771 78 70
    ++421 903 213 530