Navigácia

Úspechy žiakov

Školské súťaže  2015/2016
P.č. Meno Priezvisko trieda Súťaž Okresné kolo Krajské kolo Celoslov. Kolo Medzinar. Kolo Dátum konania
1. Dievčatá-družs.     Cezpoľný beh  1.       2.10.2015
2. Chlapci     Cezpoľný beh  4.       2.10.2015
3. Patrik Kovaľ 8.B Cezpoľný beh - žiaci 9.       2.10.2015
4. Jakub Gera 8.A Cezpoľný beh - žiaci 11.       2.10.2015
5. Ivana Jurčišinová 7.B Cezpoľný beh-žiačky 5.       2.10.2015
6. Karolína Majirská 7.B Cezpoľný beh-žiačky 8.       2.10.2015
7. Ester Stašková 5.C Bedminton žiakov ZŠ 1.       18.11.2015
8. Júlia Chmurovičová 7.C Bedminton žiakov ZŠ 1.       18.11.2015
9. Zuzana Baňasová 6.B Silvestrovský beh-najml.žiač. 1.       31.12.2015
10. Dominika Nováková 6.B Silvestrovský beh-ml.žiačky 1.       31.12.2015
11. Barbora Gérová 7.B Silvestrovský beh-ml.žiačky 2.       31.12.2015
12. Kristína Guličová 7.B Silvestrovský beh-ml.žiačky 3.       31.12.2015
13. Adela Gergelyová 7.B Silvestrovský beh-st.žiačky 1.       31.12.2015
14. Antónia Uličná 7.B Silvestrovský beh-st.žiačky 2.       31.12.2015
15. Martin Olejár 6.B Silvestrovský beh-najml.žiaci. 1.       31.12.2015
16. Jakub Gulič 5.B Silvestrovský beh-najml.žiaci 2.       31.12.2015
17. Marek Vasiľ 6.B Silvestrovský beh-najml.žiaci 3.       31.12.2015
18. Alex Čech 5.B Silvestrovský beh-najml.žiaci 4.       31.12.2015
19. Filip Gergely 5.B Silvestrovský beh-najml.žiaci 5.       31.12.2015
20. Jakub Gera 8.A Silvestrovský beh-ml.žiaci 2.       31.12.2015
21. Matej Krompaský 8.B Silvestrovský beh-ml.žiaci 3.       31.12.2015
22. Tadeáš Kaňa 8.B Silvestrovský beh-st.žiaci 1.       31.12.2015
23. Samuel Verčimák 8.B Silvestrovský beh-st.žiaci 3.       31.12.2015
24. Patrik Kovaľ 8.B Silvestrovský beh-st.žiaci 4.       31.12.2015
25. Nina Macejová 6.E EXPERT-Spol.kedysi a dnes     4.   1.12.2015
26. Timotej Varga 6.C EXPERT-Spol.kedysi a dnes     7.   1.12.2015
27. Michael Filip McLean 7.C Expert-DO you speak English     7.   1.12.2015
28. Samuel Kňazovický 7.C EXPERT-Spol.kedysi a dnes     10.   1.12.2015
29. Lea Natália Onuferová 7.C Expert-Mozgolamy     15.   1.10.2015
30. Michaela Bryndzová 7.C Expert-Tajomstvá prírody     21.   1.12.2015
31. Žofia Anna Juricová 7.C Expert-Mozgolamy     22.   1.12.2015
32. Patrik Olejár 7.C Expert-Tajomstvá prírody     32.   1.10.2015
33. Samuel Tiňo 7.C Expert-Tajomstvá prírody     30.   1.12.2015
34. Soňa Horňáková 7.A EXPERT-Svetobežník     34.   1.12.2015
35. Lujza Lukáčová 6.C Expert-Tajomstvá prírody     43.   1.10.2015
36. Lesana Luptáková 5.B 4-boj o pohár riad.školy  60m 1.       8.10.2015
37. Družstvo dievčatá    4-boj o pohár riad.školy-  štaf. 1.       8.10.2015
38. Nina Macejová 6.E EXPERT-Svetobežník     44.   1.12.2015
39. Samuel Kňazovický 7.C Expert-DO you speak English     47.   1.12.2015
40. Tomáš Čorej 8.C Expert-Mozgolamy     52.   1.12.2015
41. Šimon Lorko 6.E Expert-DO you speak English     53.   1.12.2015
42. Anna Emma Paľová 6.C EXPERT-Spol.kedysi a dnes     62.   1.12.2015
43. Lujza Lukáčová 6.C Expert-Mozgolamy     69.   1.12.2015
44. Timotej Varga 6.C Expert-DO you speak English     69.   1.12.2015
45. Simona Kušnírová 6.E Expert-DO you speak English     66.   1.12.2015
46. Samuel Harčár 7.C Expert-Tajomstvá prírody     77.   1.12.2015
45. Žofia Anna Juricová 7.C Expert-DO you speak English     77.   1.12.2015
47. Michal Repčík 6.E EXPERT-Svetobežník     78.   1.12.2015
48. Michaela Karasová 7.C Expert-DO you speak English     80.   1.12.2015
49. Martin Smolko 8.A Expert-DO you speak English     82.   1.12.2015
50. Filip Peter Pončák 6.C Expert-DO you speak English     91.   1.12.2015
51. Tomáš Mafina 7.C EXPERT-Svetobežník     92.   1.12.2015
52. Šimon Lorko 6.E EXPERT-Svetobežník     95.   1.12.2015
53. Martin Macko   OANJ-kategória 1B 8.       13.1.2016
54. Dominika Volentierová   OANJ-kategória 1A 1.       13.1.2016
55. Tomáš Čorej 8.C OSJaL-kategória C 1.       10.12.2015
56. Adam  Prídavok 5. MOZ 5 3.       19.1.2016
57. Lenka Horváthová 5. MOZ 5 4.       19.1.2016
58. Ján Brajerčík 5. MOZ 5 7.       19.1.2016
59. Emília Žalúdeková 5. MOZ 5 7.       19.1.2016
60. Katarína Karnižová 5. MOZ 5 9.       19.1.2016
61. Gabriel Javorský 5. MOZ 5 10.       19.1.2016
62. Diana Sokolová 9.A MOZ 9 1.       19.1.2016
63. Marko Čančinov 8.C MOZ 9 8.       19.1.2016
64. Tea Ragančíková 6.B Šaliansky Maťko 2.       26.1.2016
65. Tomáš Čorej 8.C OSJaL-kategória C   2.     26.1.2016
66. Zuzana Lukáčová 8.C BiO 2.       3.2.2016
67. Klára Breceljová 8.C BiO 3.       3.2.2016
68. Emanuel Kňazovický 7.C GeO F 9.       4.2.2016
69. Lenka Horváthová 5.C GeO G 2.       4.2.2016
70. Patrik Sabol 5. GeO G 4.       4.2.2016
71. Soňa Horňáková 7.A GeO 14.       4.2.2016
72. Matúš Čonka 8.C GeO 16.       4.2.2016
73. Dorota Juricová 7.C GeO 18.       4.2.2016
74. Nina Macejová 6.C GeO 19.       4.2.2016
75. Tomáš Fech 8.C GeO 35.       4.2.2016
76. Martin Smolko 8.A DO - OK 1.       9.2.2016
77. Lenka Hrešková 9.A DO - OK 3.       9.2.2016
78. Jakub Tkáčik 9.A DO - OK 5.       9.2.2016
79. Tomáš Čorej 8.C Štúrame sa v Štúrove 1.       22.2.2016
80. Zuzana Lukáčová 8.C Štúrame sa v Štúrove 1.       22.2.2016
81. Jana Jankivová 9.A Štúrame sa v Štúrove 1.       22.2.2016
82. Lea Natália Onuferová 7.C Talent regiónu Šariš   3.     23.2.2016
83. Michaela Bryndzová 7.C Talent regiónu Šariš   22.     23.2.2016
84. Aneta Ivanecká 7.A Talent regiónu Šariš   33.     23.2.2016
85.   Borbuliak 9.A Elektromatik 2.       1.3.2016
86.   Čančinov 9.A Elektromatik 2.       1.3.2016
87.   Čučvara 9.A Elektromatik 2.       1.3.2016
88.   Tomáš 9.A Elektromatik 2.       1.3.2016
89. Natália Ondášová 3. Pytagoriáda 2.       8.3.2016
90. Dávid Mrúz 3. Pytagoriáda 4.       8.3.2016
91. Matej Dugas 3. Pytagoriáda 5.       8.3.2016
92. Oliver Bánó 3. Pytagoriáda 9.       8.3.2016
93. Jakub Valaštiak 3. Pytagoriáda 10.       8.3.2016
94. Marek Horváth 4. Pytagoriáda 1.       8.3.2016
95. Ester Stašková 5. Pytagoriáda 1.       8.3.2016
96. Daniel Bavolár 5. Pytagoriáda5 5.       8.3.2016
97. Lenka Horváthová 5. Pytagoriáda5 6.       8.3.2016
98. Matúš Sedlár 5. Pytagoriáda5 7.       8.3.2016
99. Ján Namešpetra 5. Pytagoriáda5 13.       8.3.2016
100. Adam  Prídavok 5. Pytagoriáda5 14.       8.3.2016
101. Martin Smolko 8.A Pytagoriáda 8 2.       9.3.2016
102. Michael Filip McLean 7.C Pytagoriáda 7 6.       9.3.2016
103. Lujza Lukáčová 6.C Pytagoriáda 6  2.       9.3.2016
104. Lenka Poníková 6.E Pytagoriáda 6  12.       9.3.2016
105. Tea Ragančíková 6.B Hviezdoslavov Kubín - OK 2.       15.3.2016
106. Dominik Borbuliak 9.A  OK FO - E 3.       16.3.2016
107. Tomáš Čorej 8.C OK FO - F 4.       16.3.2016
108. Zuzana Lukáčová 8.C KK BiO - C   3.     17.3.2016
109. Martin Smolko 8.A KK  DO   4.     31.3.2016
110. Lujza Lukáčová 6.C Pytagoriáda 2.       9.4.2016
111. Lenka Poníková 6.E Pytagoriáda6 12.       9.4.2016
112. Michael Filip McLean 7.C Pytagoriáda 6.       9.4.2016
113. Martin Smolkp 8.A Pytagoriáda 2.       9.4.2016
114. Ester Stašková 5.C Bedmington žiakov ZŠ   1.     9.3.2016
115. Júlia Chmurovičová 7.C Bedmington žiakov ZŠ   1.     9.3.2016
116. Zuzana Lukáčová 8.C OK BiO 1.       12.4.2016
117. Klára Breceljová 8.C OK BiO 2.       12.4.2016
118. Jakub Pavlík 6.A OK MOZ6 4.       5.4.2016
119.120. Lenka Poniková 6.E OK MOZ6 6.       5.4.2016
121. Mária Čonková 6.E OK MOZ6 7.       5.4.2016
122. Lea Natália Onuferová 7.C OK MOZ7 1.       5.4.2016
123. Michael Filip McLean 7.C OK MOZ7 4.       5.4.2016
124. Martin Fedorko 7.C OK MOZ7 5.       5.4.2016
125. Zuzana Lukáčová 8.C OK MOZ8 6.       5.4.2016
126. Tomáš Čorej 8.C OK MOZ8 7.       5.4.2016
127. Martin Čandík 8.A OK MOZ8 8.       5.4.2016
128. Dominik Borbuliak 9.A KK FO   16.     18.4.2016
129. Ester Prostredná 4.B Logická olympiáda     2.   13.4.2016
130. Marek Horváth 4.B Logická olympiáda     10.   13.4.2016
131. Lea Natália Onuferová 7.C Logická olympiáda     6.   13.4.2016
132. Zuzana Lukáčová 8.C Logická olympiáda     22.   13.4.2016
133. Alexander Dobrovič 3.B Čo vieš o hviezdach   1.     2.5.2016
134. Lukáš Kacvinský 5.A Matematický klokan       1.-81. 12.5.2016
135. Michael Filip McLean 7.C Matematický klokan       13.-32. 12.5.2016
136. Martin Macko 8.C Matematický klokan       64.-94. 12.5.2016
137. Branislav Košč 7.C Matematický klokan       63.-89. 12.5.2016
138. Lea Natália Onuferová 7.C Matematický klokan       112.-118. 12.5.2016
139. Martin Šima 5.C Matematický klokan       113.-148. 12.5.2016
140.   Humeňanský 5.C Matematický klokan       113.-148. 12.5.2016
141. Lenka Horváthová 5.C Matematický klokan       113.-148. 12.5.2016
142. Matúš Sedlár 5.A Matematický klokan       149.-212. 12.5.2016
143. Michaela Bryndzová 7.C Matematický klokan       156.-180. 12.5.2016
144. Jakub Vitališ 7.A Matematický klokan       156.-180. 12.5.2016
145. Patrik Kovaľ 8.B OK atletika ZŠ  300m 2.       18.5.2016
146. Filip Kočiš 9.B OK atletika ZŠ  300m 5.       18.5.2016
147. Jakub Gera 8.A Ok atletika ZŠ  1000m 2.       18.5.2016
148. Michal Jenča 9.A OK atletika ZŠ diaľka 2.       18.5.2016
149. Patrik Kovaľ 8.B OK atletika ZŠ výška 1.       18.5.2016
150. družstvo CH     OK atletika ZŠ  4x60m 2.       18.5.2016
151. Kristína Guličová 8.B OK atletika ZŠ  60m 4.       18.5.2016
152. Dominika Nováková 6.B OK atletika ZŠ  300m 3.       18.5.2016
153. Barbora Gerová 8.B OK atletika ZŠ  300m 4.       18.5.2016
154. Barbora Karabinošová 6.B OK atletika ZŠ  300m 5.       18.5.2016
155. Dominika Nováková 6.B OK atletika ZŠ  800m 2.       18.5.2016
156. Barbora Karabinošová 6.B OK atletika ZŠ  800m 4.       18.5.2016
157. Izabela Hajduková 7.B OK atletika ZŠ  800m 6.       18.5.2016
158. Adela Gergelyová 8.B OK atletika ZŠ diaľka 5.       18.5.2016
159. Patrícia Uličná 8.B OK atletika ZŠ diaľka 4.       18.5.2016
160. Patricia Uličná 8.B OK atletika ZŠ výška 1.       18.5.2016
161. Zuzana Baňasová 6.B OK atletika ZŠ výška 3.       18.5.2016
162. Antónia Uličná 8.B OK atletika ZŠ guľa 2.       18.5.2016
163. Kristína Guličová 8.B OK atletika ZŠ guľa 4.       18.5.2016
164. Antónia Uličná 8.B OK atletika ZŠ kriket 3.       18.5.2016
165. Zuzana Baňasová 6.B OK atletika ZŠ kriket 5.       18.5.2016
166. Družstvo D     OK atletika ZŠ  4x60m  A 1.       18.5.2016
167. Družstvo D     OK atletika ZŠ  4x60m  B 4.       18.5.2016
168. Marek Mikloš   OK atletika ZŠ guľa 1.       18.5.2016
169. Jakub Gera 8.A KK atletika ZŠ 1000m   8.     27.5.2016
170. Marek Mikloš   KK atletika ZŠ guľa   2.     27.5.2016
171. Tadeáš Kaňa 8.B KK atletika ZŠ výška   8.     27.5.2016
172. Michal Jenča   KK atletika ZŠ diaľka   5.     27.5.2016
173. družstvo CH     KK atletika ZŠ 4x60m   7.     27.5.2016
174. Dominika Nováková 6.B KK atletika ZŠ 800m   6.     27.5.2016
175. Barbora Karabinošová 6.B KK atletika ZŠ 800m   11.     27.5.2016
176. Barbora Gerová 8.B KK atletika ZŠ 300m   6.     27.5.2016
177. Karolína Majirská 7.B KK atletika ZŠ 300m   12.     27.5.2016
178. Antónia Uličná 8.B KK atletika ZŠ guľa   6.     27.5.2016
179. Patrícia Uličná 8.B KK atletika ZŠ diaľka   9.      27.5.2016
180. Antónia Uličná 8.B KK atletika ZŠ kriket   6.     27.5.2016
181. Patrícia Uličná 8.B KK atletika ZŠ výška   4.     27.5.2016
182. Zuzana Baňasová 6.B KK atletika ZŠ výška   9.     27.5.2016
183. družstvo D     KK atletika ZŠ 4x60m   5.     27.5.2016
184. Ján Roba 3.B Matematický Klokan     1. - 77.    
185. Branisalv Rogoň 2. B Matematický Klokan     37.- 134.    
186. Matej Hromjak 3.B Matematický Kloka     100.-244.    
187. Natália Ondášová 3.C Matematický Klokan     245.-305.    
188. Jakub Šima 3.C Matematický Klokan     245.-305.    
189. Matej Dugas 3.C Všetkovedko     3.    
190. Tamara Vašková 3.B Všetkovedko     10.    
191. Alexander Jozef Dobrovič 3.B Všetkovedko     10.    
192. Matej Hromjak 3.B Všetkovedko     10.    
193. Bronislav Rogoň 2.B Všetkovedko     16.    
194. Emma Korkobcová 4.B Všetkovedko     18.    
195. Tomáš Ponik 2.C Všetkovedko     21.    
196. Dávid Mrúz 3.B Všetkovedko     28.    
197. Kristína Kvočková 3.C Všetkovedko     28.    
198. Marek Horváth 4.B Všetkovedko     29.    

Kontakt

  • Základná škola, Šmeralova 25, Prešov
    Šmeralova 25, Prešov
  • ++421 51 771 78 70
    ++421 903 213 530

Odkazy