Informácie

Školská jedáleň

Obedy  podávame  od  5.9.2017

Stravníkov prihláste, prosím na obedy v ŠJ od 24.8. do 31.8.v čase od 8.hod do 12.hod. osobne, alebo telefonicky aj na odkazovač.

Noví stravníci : - doneste, prosím vypísaný zápisný lístok / na stránke školy, alebo u ved.ŠJ/

• dostanete variabilný symbol
  • prevezmete si bezkontaktný žetón /čip/

Poplatky za stravu

• trvalý príkaz
  • internetbanking
  • vklad na účet

Platbu za stravu je potrebné uhradiť mesačne vopred do 20. dňa  v mesiaci t.j. 1. splátka v auguste a posledná v máji.

Poplatok za stravu je možné vyplatiť aj jednou sumou  na polrok,  alebo na celý šk. rok.

Preplatok Vám bude vrátený na konci šk. roka na účet, ktorý ste uviedli v zápisnom lístku / zmenu  účtu  nezabudnite nahlásiť aj ved. ŠJ/.

IBAN : SK42 1111 0000 0011 79644002

Do správy pre prijímateľa je potrebné uviesť:

• meno a priezvisko stravníka
  • triedu
  • variabilný symbol – bude Vám oznámený pri zápise stravníka, ostáva stáleten istý po celú dobu stravovania sa,súrodenci môžu mať jeden variabilný symbol, ale je potrebné náhlásiť vedúcej ŠJ mená a triedy súrodencov a platíte jednou sumou za všetkých.

Možnosti odhlasovania zo stravy:

• osobne
  • telefonicky /aj na odkazovač/   051/7710868

Prihlásiť , alebo odhlásiť stravníka je potrebné 24 hodín vopred do 14.00 hod. Z dôvodu dodržiavania záväzných platných predpisov pre školské stravovanie /Zásady správnej výrobnej praxe –HACCP a pod./ nie je možné odhlásiť stravu ráno v daný deň. V prvý deň choroby je možné neodhlásenú stravu odobrať do obedára v čase od 11.30 – 12.00hod. a ostatné dni odhlásiť.

Za  neodobratú, alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Strava sa vydáva  od 12.00hod – 14.00hod. na základe čipu /pri strate uhradíte 3.-Eur/.

Žiak/dieťa z rodiny s rizikom sociálneho vylúčenia /hmotná núdza/ má nárok na stravu za znížený poplatok iba v prípade, ak sa zúčastní vyučovacieho procesu,  preto je zákonný zástupca dieťaťa povinný v prípade neúčasti  včas obed odhlásiť, alebo uhradiť plnú sumu za obed.

Diétne stravovanie – bezlepková diéta /celiakia/:

-bezlepková  strava sa poskytuje žiakom, u ktorých podľa posúdenia odborného lekára /gastroenterológa/ si zdravotný stav vyžaduje osobitné stravovanie, čo je potrebné preukázať lekárskym potvrdením.

Pri prihlásení sa na stravu je potrebné vyplniť  zápisný lístok.

Zapisny_listok.pdf